El Totem, la disco de referencia de la nit de Tarragona

0
727

Oberta des de 1970, i ja quasi son 50 anys,  és tota una icona de la nit de Tarragona des dels seus començaments havent estat i sent una de les discoteques més reeixides de la provincià.

Hem estat al costat de tres generacions de tarragonins, que han fet de la nostre sala un espai de diversió on passar moltes nits fins acabar el fi de setmana.

El millor club de Tarragona. Una discoteca per a tots els públics i alhora molt selecte. Música comercial els divendres i els dissabtes. Els esdeveniments exclusius amb artistes i DJ’s de renom  són el millor del club.

A la nostra disco, és igual si t’agrada el Pop, el Rock, els èxits de culte dels últims anys o la música electrònica de primera qualitat: farem que les nits que passis amb nosaltres siguin inoblidables!

Pensant on celebrar l’aniversari de la teva parella? o del teu fill?.. Vols reunir-te amb uns vells amics i no saps on? Al Totem volem que els nostres socis puguin gaudir plenament de les instal·lacions de les quals disposem. És per això que t’oferim la possibilitat d’organitzar qualsevol tipus de celebració en les nostres sales.

GAUDEIX ELS NOSTRES SALONS

– Totem Café: Es tracta de la sala més gran del Grup amb unes magnífiques instalacions. Ideal per a grans esdeveniments en família, amb amics, d’empresa…

– Discoteca: Espais ideals per celebrar una trobada més informal: aniversari, festes amb amics, organitzar un brunch o un sopar picoteo…

El nostre local es caracteritza per ser un dels millors ambients; oferint música i entreteniment per a tots els estats d’ànim. Balla amb nosaltres fins a l’alba o conversa tranquil·lament amb els teus amics a la nostra zona de reservats: aquí tot és possible.
El Totem… es la discoteca més divertida al centre de Tarragona! Cada setmana no et perdis la teva cita amb nosaltres. Els divendres tenim la festa Trending Topic, una nit per compartir copes, ballarugues, bona música…

Els dissabtes són High Level! No dubtis a venir a passar una nit especial, amb el nostre equip treballant en cada detall per poder regalar-te la millor nit de la setmana! en un ambient immillorable al centre de la ciutat.

 

FER UN COMENTARI

Si us plau, entra el teu comentari
Si us plau, entra el teu nom aqui